Peticie.com

Odmietame zrušenie 12 minútového lístka v ŽILINE

Screenshot_20250401-2210441.pngPodpísaní pod petíciou, 


odmietame zrušenie obľúbeného 12 minútového lístka na MHD v Žiline.

Politika prestupovania z áut na MHD sa rušením lístka na krátke cestovanie NEPRAKTIZUJE.

VEDENIE MESTA ŽILINA má iné možnosti KONSOLIDÁCIE.

Nie z peňaženiek cestujúcich a prevažne 

na nakupovanie, k lekárom alebo na návštevy.

podla vyjadrenia mesta 

DPMŽ totiž chce výrazne zvýšiť výšku zvýhodnených ročných predplatných cestovných lístkov pre obyvateľov s trvalým pobytov v Žiline.

Za „bezplatné“ cestovanie dnes seniori od 62 do 69 rokov a žiaci od 6 do 15 rokov platia dvadsaťeurový manipulačný poplatok.

Po novom to má byť až 50 eur.

Navyše za seniora sa bude považovať človek od dovŕšenia 63 rokov.

Čítajte viac: https://myzilina.sme.sk/c/23469886/cestovanie-v-zilinskej-mhd-zdrazie-navrh-rata-so-zrusenim-12-minutoveho-listka-nepotesia-sa-ani-seniori-a-ziaci.html?fbclid=IwY2xjawJZvqJleHRuA2FlbQIxMQABHfRJ1WjZD2wba-G0HbY7F7ZafhhCylmpspsj4X2wRy5YwCJrubqmGCAPrg_aem_dTh5teewrDTnyumUcOCnbg

 

Petíciu za NERUŠENIE 12 MIN.LÍSTKA  smerujeme na

Vedenie mesta Žilina.

 

 

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Milos Beladič bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.


ALEBO

Vašu adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely: