Petícia proti zmene odvodov do II. dôchodkového piliera
Ja podpísaný účastník a poistenec v II. dôchodkovom pilieri žiadam vládu Slovenskej republiky, aby neznižovala odvod na môj osobný účet v dôchodkovej poisťovni. Som zodpovedný občan a chcem si na svoj dôchodok našetriť aj sám.
Zároveň ako občan žiadam vládu Slovenskej republiky o navyšovanie podielu z odvodov do II. piliera každým rokom o 1,5 %, do pôvodných 9%, ktoré boli zmenené bez môjho súhlasu. Žiadam, aby bol II. pilier a jeho minimálny 9% podiel z odvodov, ústavne uzákonený.
Kontaktovať autora petície
Spravujte svoje podpisy
Nedostali ste potvrdzovací e-mail alebo chcete odstrániť svoj podpis?
Spravujte svoje podpisyZdieľajte túto petíciu
Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.
Platená reklama
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.