Petícia za obnovenie prezenčnej výučby v zimnom semestri 2021/2022 na Ekonomickej univerzite v Bratislave
My, nižšie podpísaní študenti a zamestnanci Ekonomickej univerzity v Bratislave (ďalej len EUBA), požadujeme, aby sa v zimnom semestri akademického roka 2021/2022 uskutočnila prezenčná výučba.
Dúfame, že univerzita má na vedomí aj psychické zdravie, ktoré je nalomené tým, že od marca 2020 sme odkázaný na online formu výučba a priestory VŠ sme navštívili len z dôvodu zápisu na ďalší akademický rok. Socializáciu je veľká časť školy a nedokáže byť nahradená počas online formy výučby. Sociálna izolácia spojená s nedostatkom komunikácie často vedie k niekoľkým problémom duševného zdravia, ako je zvýšený stres, úzkosť a negatívne myšlienky.
Kontaktovať autora petície
Spravujte svoje podpisy
Nedostali ste potvrdzovací e-mail alebo chcete odstrániť svoj podpis?
Spravujte svoje podpisyZdieľajte túto petíciu
Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.
Platená reklama
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.