Petícia za zachovanie pobočky Slovenskej pošty, a.s. v nákupnom centre Mólo v Pezinku
Pobočka Slovenskej pošty, a.s. v obchodnom centre Mólo v Pezinku na Myslenickej ulici 2/C má ukončiť svoju prevádzku 31.7.2022. Petíciou žiadame Slovenskú poštu, a.s., Mesto Pezinok a poslancov Mestského zastupiteľstva v Pezinku, aby našli riešenie na zachovanie tejto pobočky Slovenskej pošty. Ukončením prevádzky pobočky Slovenskej pošty, a.s. v obchodnom centre Mólo v Pezinku sa dramaticky zhorší dostupnosť poštových služieb v meste Pezinok. Pošta v OC Mólo má širokú spádovú oblasť, dostupné parkovanie a je mimo exponovaného centra mesta.
Kontaktovať autora petície
Spravujte svoje podpisy
Nedostali ste potvrdzovací e-mail alebo chcete odstrániť svoj podpis?
Spravujte svoje podpisyZdieľajte túto petíciu
Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.
Platená reklama
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.