Peticie.com

Petícia za zachovanie pobočky Slovenskej pošty, a.s. v nákupnom centre Mólo v Pezinku

Pobočka Slovenskej pošty, a.s. v obchodnom centre Mólo v Pezinku na Myslenickej ulici 2/C má ukončiť svoju prevádzku 31.7.2022. Petíciou žiadame Slovenskú poštu, a.s., Mesto Pezinok a poslancov Mestského zastupiteľstva v Pezinku, aby našli riešenie na zachovanie tejto pobočky Slovenskej pošty. Ukončením prevádzky pobočky Slovenskej pošty, a.s. v obchodnom centre Mólo v Pezinku sa dramaticky zhorší dostupnosť poštových služieb v meste Pezinok. Pošta v OC Mólo má širokú spádovú oblasť, dostupné parkovanie a je mimo exponovaného centra mesta. 

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Eva Pilátová bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.


ALEBO

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.
Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.
Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Mám aspoň 16 rokov a súhlasím so zásadami ochrany osobných údajov tejto petície.