Petícia za zachovanie röntgenoveho pracoviska v Zlatých Moravciach
Ľudia prosím pomôžte v Zlatých Moravciach sme prišli o röntgen . Ľudia veď to je choré nemocnica s 23 spàdovymi dedinami a my nemáme röntgen. Za každý jeden snímok ktorý potrebujete od ortopéda, neurológa , chirurga ,zubára za všetko musíme letieť do Nitry kde starý ľudia ktorí nemajú nikoho môžu ísť do Nitry kôli röntgenu ??? . Pomôžte prosím ak sa dá svojim podpisom .
Kontaktovať autora petície
Spravujte svoje podpisy
Nedostali ste potvrdzovací e-mail alebo chcete odstrániť svoj podpis?
Spravujte svoje podpisyZdieľajte túto petíciu
Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.
Platená reklama
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.