Petícia za zrušenie kreditového systému vzdelávania zdravotníckych pracovníkov
Sme za zrušenie kreditového systému sústavného vzdelávania zdravotníkov. Nakoľko sme presvedčení, že zbieranie kreditov nesvedčí o úrovni vzdelania. Zdravotníci musia kredity zbierať vo svojom voľnom čase a za kredity si platiť zo svojho vlastného rozpočtu. Kredity sme nútení zbierať pod nátlakom, lebo v prípade nedostatočného počtu kreditov nám hrozí pokuta. Pri akútnom nedostatku zdravotníckeho personálu je táto forma vzdelávania skôr šikanou ako akoukoľvek motiváciou.
Pod zdravotníkmi rozumieme všetkých lekárov, sestry, asistentov a sanitárov.
Kontaktovať autora petície
| Autor ukončil túto petíciu. |
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.