Sme proti novému cenníku MHD V PREŠOVE
My podpísaní pod petíciou ,
nesúhlasíme s novým cenníkom lístkov MHD v meste Prešov,
Od 1.1.2025 rušia zaužívané 10 minútove, 30 minútove lístky za prijatelnú cenu,
nové 20 minútove lístky su príliš drahé..
Od 1.1.2025 bude MHD v Prešove drahšie ako v Košiciach a v Bratislave.
.
Uvadzame, že na 30 minútovú cestu MHD si musime zaplatit 2 x 20 minút?..alebo 60 minut?
Za jazdu na 3 zastavky ciže 5 -7 minút musime platiť 1 €!
Prestupovanie z áut na MHD zdražovaním lístkov na MHD sa NEOPLATÍ, JE DRAHE A OPLATI SA JAZDIT AUTOM..
Petíciu smerujeme Vedeniu mesta Prešov...preto potrebujeme nejmenej 1000 podpisov...
VIAC NA SKUPINE
https://www.facebook.com/groups/2029911670824049/?ref=share
Kontaktovať autora petície
Spravujte svoje podpisy
Nedostali ste potvrdzovací e-mail alebo chcete odstrániť svoj podpis?
Spravujte svoje podpisyZdieľajte túto petíciu
Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.
Platená reklama
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.