Petícia proti pripravovanej regulácii parkovania v Bratislave Karlovej Vsi - PAAS KV2 Líščie údolie
Komentáre
#614
podpisujemPavol Sopóci (Bratislava, 2024-08-20)
#618
Som obyvateľom Karlovej Vsi a s takto navrhovanou reguláciou nesúhlasím. Je zásadne proti kvalite života pre rodiny v našej štvrti.Peter Kopačka (Bratislava, 2024-08-20)
#627
Nesúhlasím s parkovacou politikou v tejto časti mesta, kde ľudia neodchádzajú za prácou.František Nagy (Bratislava, 2024-08-21)
#651
F.JJozef Forisek (Komarno, 2024-08-31)
#679
Stale menej parkovacich miest; kvoli jednosmernym uliciam obchadza niekolko minut navyse; mame v rodine viacero aut, ktore si sem-tam striedame podla potreby, co v praxi znamena, ze bud pridem svojim, alebo budem platit parkovne, lebo som “navsteva”Martin Kollar (Bratislava, 2024-09-11)
#682
Podpisujem, lebo zavedenie tzv. systému parkovania vnímam ako protispoločenský čin s hlavným účelom vynucovať úhradu poplatkov za neexistujúcu službu.Michal Svítek (Bratislava, 2024-09-19)
#690
Podpisujem lebo chcem aby sa zrusil parkovaci pas je to riadna blbost prídeš z roboty nemáš kde zaparkovat hlavná vec ze firemné auta tu parkuju aj vselijaky ukrajinci nech im pán Valo spravi parkovanie pred jeho domomSoňa Tobáková (Bratislava, 2024-10-04)
#694
Moje deti navštevujú základnú školuMartin Jurček (Bratislava, 2024-10-07)
#695
Nepodporujem parkovaciu politiku a platim si parkovanie x rokov teraz budem platit a nebudem mat zarucene ze zaparkujem pod domom to je super 😂Roman Hodon (Bratislava, 2024-10-15)
#698
Podpisujem sa lebo vskutku parkovacia politika nefunguje. Parkovacie miesta ubudli, ale autá nie. Po 18:00 hodine je na mojej ulici (Karloveská/Kempelenova) nemožné zaparkovať. Človek je nútený parkovať "nelegálne" a ráno potom zbierať z okienka lístočky a platiť pokuty, napriek tomu, že si platím rezidenčný poplatok. Ako riešenie mi pani na infolinke PAAS ponúkla riešenie, že môžem parkovať na inej ulici, len asi zabudla, že na iných uliciach je to rovnako zlé - a teda pod Lanfranconi alebo ku Iuvente teda naozaj nemôžu od nás chcieť aby sme chodili parkovať. Frustrujúce - celé zle.Peter Belička (Bratislava, 2025-01-11)
#699
Podpisujem preto, že nepodporujem výber peňazí za rozbite parkoviska, za netransparentné rozdeľovanie peňazí za vyber parkovneho, podpisujem pretože nemám rád politiku súčasného vedenia mesta. Parkovanie ma byt zadarmo. Myslím si, ze tie VZN by sa mali zrušiť. Maximálna výška hodinového parkovneho by nemala prekročiť 20 centov. Treba sa spojiť a ak nepríde k úpravám na PAAS treba bojkotovať konečného prijímateľa vyhod pri dodržaní zákonných podmienok.Juraj Matejovic (Modra, 2025-03-01)