Petícia proti zavedeniu plateného parkovania na sídlisku Solinky

Quoted post

esef

#1 potrebné podpísať čo najskôr -mestské zastupiteľstvo bude rozhodovať o spoplatnení už 9.9.2013

2013-08-31 22:22

Pre doplnenie ešte uvádzam, že mesto Žilina už vypísalo dňa 26.8.2013 predbežné oznámenie o verejnom obstarávaní "Vybudovanie, správa a prevádzka parkovísk na sídlisku Solinky v Žiline formou PPP projektu" na dobu prevádzkovania 20 rokov!!!
To znamená, že súkromná firma bude na tom 20 rokov zarábať.

NAČO PLATÍME MESTU DANE, keď nakoniec svoje povinnosti voči svojim obyvateľom prenesie mesto na súkromnú firmu, ktorej budeme zase platiť ďalšie poplatky?

Replies


Hosť

#88 Re: potrebné podpísať čo najskôr -mestské zastupiteľstvo bude rozhodovať o spoplatnení už 9.9.2013

2013-09-04 19:55:09

#1: esef - potrebné podpísať čo najskôr -mestské zastupiteľstvo bude rozhodovať o spoplatnení už 9.9.2013

Nesuhlasím s poplatnením parkovania na sídliskách v meste Žilina nakoľko nájsť voľné miesto o 20.00 h v ktorýkoľvek deň na ktorom koľvek sídlisku je problém tak sa pýtam za čo, že to chcú penaze, málo dávame z naších úbohých platov, trápne od ľudí čo sa majú starať o iných ľudí ako sa dá prísť k peniazom a naplniť kasu z obyčaných ľudí, priam lacné jednanie z ludmi. Dnes si nikto neváži ľudí ale peniaze a to je celé zle.

pindi

#144 Re: potrebné podpísať čo najskôr -mestské zastupiteľstvo bude rozhodovať o spoplatnení už 9.9.2013

2013-09-09 11:05:43

#1: esef - potrebné podpísať čo najskôr -mestské zastupiteľstvo bude rozhodovať o spoplatnení už 9.9.2013

Ja by som povedal,ked verejne obstaravanie,tak s odsuhlasenim verejnosti,teda nas a nie mesto samo.

Jonhy

#243 Re: potrebné podpísať čo najskôr -mestské zastupiteľstvo bude rozhodovať o spoplatnení už 9.9.2013

2013-12-23 04:17:38

#1: esef - potrebné podpísať čo najskôr -mestské zastupiteľstvo bude rozhodovať o spoplatnení už 9.9.2013

malo by sa platiť ked ma niekto 3-viac aut na byt !!!

ale ked ma niekto 1-2 autá na byt je to kravina !!!

 


Hosť

#261 Re: potrebné podpísať čo najskôr -mestské zastupiteľstvo bude rozhodovať o spoplatnení už 9.9.2013

2015-12-09 19:13:16

#1: esef - potrebné podpísať čo najskôr -mestské zastupiteľstvo bude rozhodovať o spoplatnení už 9.9.2013 

 Ako obyvatelka tohto mesta vidim uz roky ako si nejaka sukromna firma na cele s panom Trabelssie na nas obyvateloch pekne privyraba dokonca je to az tak viditelne ze to videlo cele Slovensko v televiznych spravach.A to mu mame zase davat nejake peniaze do jeho vacku a pritom ani nie je obyvatelom Ziliny ale zaraba na nas uz roky.Teraz neviem ci som vobec dobre volila naposledy vo volbach na primatora pana Chomu lebo teraz to vyzera tak ze mu pomaha presne ako kedysi pan Slota ktory tuto parkovaciu spolocnost panu Trabelssimu pomohol vytvorit