Petícia proti zavedeniu plateného parkovania na sídlisku Solinky

Quoted post

Altar

#4 Parkovné

2013-09-01 17:27

- Som za zavedenie parkovného! Podaktorí "idioti" s 3> autami pred barákom by sa mali uvedomiť!! Lenže to je tak, keď žena jazdí na jednom, manžel na služobnom a do tretice dodávka na rodinné zájazdy... .
- Je mi to "tralala" kto ho zavedie. Či mesto, či súkromná firma. Mesto na to zrejme nemá peniaze, tak prečo by to nemala robiť súkromná firma, keď to zaplatí?
- CHCEM ALE JASNE GARANTOVANÉ PARKOVACIE MIESTO PRE SVOJE AUTO - PRED SVOJÍM BARÁKOM. Nebudem parkovať dakde v riti na "záchytnom" parkovisku keď som si jasne zaplatil za miesto pred barákom.

Takže chcem parkovné? Ano chcem!
Lenže s jasne definovanými pravidlami.

Replies

Jožko j

#7 Re: Parkovné

2013-09-01 17:50:48

#4: Altar - Parkovné

To je maj môj názor.

fero

#24 Re: Parkovné

2013-09-02 10:43:17

solinkar

#34 Re: Parkovné

2013-09-02 13:53:33

#4: Altar - Parkovné

ziadne garantovane parkovne miesto nebudes mat iba zaplatis nejakej sukromnej fi, ze tam mozes vobec parkovat a ci to bude ped tvojim alebo mojim domom nikto neriesi :-(  a okrem toho ked dostanes navstevu tak si poriadne zacvakaju lebo tam nemaju trvale byvanie alebo ta vobec radsej druhy krat nenavstivia :-D

takze v podstate ide iba o to aby sa zas niekto nabalil na ukor obcana, pricom v uzmenom plane mesta bola cela infrastruktra to znm. aj parkovacie miesta sucastou KBV (komplexna bytova vystavba) cize je to vlasne vsetkych obyvatelov sidliska v sprave mesta za co mu plastis dane a z toho mesto je povinne sa starat aj o parkovacie miesta na sidliskach.

normalnyaltar

#35 Re: Parkovné

2013-09-02 14:17:13

#4: Altar - Parkovné

a ty "i.....t" máš len jedno, však ? ak si myslíš aj s tými "drbnutými", že sídlisko Solinky je nafukovacie sídlisko, tak si hviezda tejto často Žiliny....už to pochop nič sa v počte miest nezmení, len šikanovanie ľudí budé akési oficiálne. A to že iní majú dve a viacej áut, na tom nič nezmeníš..to je štandard a zároveň aj daň za "pokrok" a "slobodu"...no skús to vyriešiť...tak napríklad zmenou ústavy a to : ľudia môžu vlastniť len jedno auto a ani "bohovi" viacej.

MilanH.

#48 Re: Parkovné

2013-09-03 07:17:58

#4: Altar - Parkovné

Úplný súhlas! Petíciu ale podporím, nakoľko je proti zavedeniu pripraveného systému, ktorý žiada platiť za niečo, čo nebude garantovať. Veď je to vo svojom základe nezmysel. Ako by ste prišli do obchodu a pri dverach zaplatili 1€ za chleba, ale až potom by ste sa išli pozrieť, či vôbec nejaký chleba majú. Ak nemajú, smola.


Hosť

#60 Re: Parkovné

2013-09-03 13:14:27

#4: Altar - Parkovné

to miesto garantovane nebudes mat


Hosť

#111 Re: Parkovné

2013-09-05 22:13:30

#4: Altar - Parkovné

tak si vybav znacku si svojou znackou - hard ? niektory to maju

Pepo

#115 Re: Parkovné

2013-09-06 10:51:56

#4: Altar - Parkovné

Načo nemá mesto peniaze?Na kartičky?nebudte smiešny!!Keby som mal známosť tak kde treba,tak to môžem aj ja prevádzkovať so 100€ v peňaženke,ale tam je už dávno jasné kto to bude prevádzkovať!!Parkovacie miesta nespraví ani firma,ani mesto..ako je to aj pri nemenovanéj park. spoločnosti. Aké mali náklady??automaty?Ktoré im teraz bez ďalších nákladov zarábajú korunky a mesto ešte k tomu miesta na parkovanie aj nechá očistiť od snehu?. Čo na tom,že manžel,manželka syn,dcéra majú auto??Je teraz taká doba,že ľudia dochádzajú do práce ďaleko a autom sa to viac oplatí akoby mali ísť 3 spojmi..ľudí pribúda a roboty je málo,preto viac aut,aby sa tam aj dáko dostali.Treba riešiť ďalšie miesta a nie brať s peňaženky občanom. Tak nech dajú plech.pokladničku a poďme ím tam každý solinkár hodiť 5€ a nech konečne zbúrajú katastrofálnu stavbu a urobia tam poriadne parkovisko!!radšej 5€ dám na to o čom budem vedieť,že aj bude ako mesačne 1 - 30€ k.k.ovi,ktorý si zato pôjde na exotickú dovolenku zaťiaľ čo ty budeš naďalej nadávať a hľadať miesto na pakrovanie !!!

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2013-09-08 17:15:28



Hosť

#163 Re: Parkovné

2013-09-16 06:42:04

#4: Altar - Parkovné

To aj budes mat ale o ulicu vedla